Галерея "ЗНО - 2020"

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ(пробне ЗНО, пробне тестування) є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) і дає можливість:

психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

– ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт ЗНО-2020;

– пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

– навчитися ефективно розподіляти час;

– дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) у визначений час;

– отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу;

– оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Право проведення пробного ЗНО в Дніпропетровській та Запорізькій областях надано виключно Дніпропетровському регіональному центру оцінювання якості освіти.

Нормативна база:

Наказ Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 № 1277 «Про затвердження Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання»

Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 10.10.2019 № 139 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році»

Вартість пробного ЗНО буде оголошено до 11 грудня 2019 року.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2020 триватиме з 3 до 24 січня 2020 року.
Зареєструватися можна буде на нашому сайті.

Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі
в основній сесії ЗНО!

Графік проведення пробного ЗНО-2020:


21 березня 2020 року– українська мова і література

28 березня 2020 року– історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови

У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест
з одного навчального предмета.

Тестові завдання пробного ЗНО укладаються УЦОЯО та відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО.

Пробні тести укладаються державною мовою.За бажанням учасника пробного ЗНО, завдання перекладаються кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами.

Місце проведення:

Пункти проведення пробного ЗНО (пункти тестування) створюються лише в тих адміністративно-територіальних одиницях, які зазначені в Переліку адміністративно-територіальних одиниць Дніпропетровської та Запорізької областей, де створюватимуться пункти проведення пробного ЗНО в 2020 році (будуть опубліковані до 2 грудня 2020 року).

Інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО (запрошення)для осіб, які зареєструвалися та вчасно сплатили вартість тестування (-вань), буде розміщено вособистих кабінетах учасників пробного ЗНОдо 2 березня 2020 року.

Для допуску до пункту тестування учасник пробного ЗНО повинен пред’явити:

паспорт (свідоцтва про народження) або інший документ, що посвідчує особу;

– запрошення для участі в пробному ЗНО.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді на спеціальний сервіс«Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання»у такі терміни:
21–23 березня 2020 року(українська мова і література);
28–30 березня 2020 року(історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Результати пробного ЗНОдля осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено вособистих кабінетах учасників пробного ЗНО: з української мови і літератури –
27 березня 2020 року, з інших предметів –3 квітня 2020 року.

Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти!

Правильні відповіді до завдань пробного тестуваннябуде оприлюднено в такі терміни:

24 березня 2020 року(українська мова і література);

31 березня 2020 року(історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

wym-1571984709138 (презентація ЗНО 2020)

Кiлькiсть переглядiв: 285

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.