• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Профспілковий комітет

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ПРОФСПІЛКИ РОБІТНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Профспілка працівників освіти і науки України сьогодні-

це впливова в Україні громадська організація, яка об'єднує у своїх рядах біля двох мільйонів працівників освіти та студентів. Вона представляє, захищає трудові, соціально-економічні права та інтереси своїх членів, веде невпинну боротьбу за підвищення рівня життя, оплати праці працівників галузі. Своєї мети профспілка домагається шляхом переговорів, укладання колективних договорів та угод в інтересах працівників галузі. Один з пріоритетних напрямів у діяльності Профспілки - реалізація Національної доктрини розвитку освіти в Україні, відстоювання Конституційних засад безоплатної освіти. Працівники освіти і науки України об'єдналися у спілку, щоб зміцнити свою професійну солідарність, взаємодопомогу і співпрацю профспілкових організацій.

Центральний комітет Профспілки, фахівці його виконавчого апарату беруть активну участь у розробці пропозицій до законодавчих, інших нормативно-правових актів, що зачіпають соціально-трудові права освітян. За участю Профспілки практично завершено створення у державі законодавчого поля, яке урегульовує діяльність установ і закладів освіти, визначає соціальний статус педагогічних, науково-педагогічних працівників галузі. У структурі виборних органів Профспілки діють юридична служба, технічна інспекція праці. Вони здійснюють громадський контроль за дотриманням в галузі трудового законодавства, створенням в установах і закладах освіти належних умов праці, навчання, дотриманням безпеки життєдіяльності.

З 1996 року Профспілка - активний учасник міжнародного профспілкового руху. В умовах інтеграційних процесів у міжнародному профспілковому освітянському русі Профспілка працівників освіти і науки України стала членом міжнародного профспілкового об’єднання - Інтернаціоналу освіти.

СКЛАД ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ.

Голова профспілки:

/Files/images/3.jpgЄвдокимова Яна Іванівна, учитель української мови та літератури, худоньої кульутри, керівник циклової комісії вчителів суспільно-гуманітарного напрямку.

Заступник голови профспілки :

/Files/images/2.jpg Черногор Ольга Леонідівна, учитель історії та права.

Комісія з організаційно-масової роботи:

Дехта Т.Я. ; учитель початкових класів.

Комісія з охорони праці та соціального захисту:

Бесталкіна Т.О., завгосп.

Комісія з культурно-масової та спортивно-оздоровчої роботи:

Чернишова А.В., учитель фізики

Комісія з трудових спорів:

Бєляєва А.О.- голова комісії.

Кроцюк В.А.-член комісії.

Склад ревізійної комісії:

Голова комісії:

Бабіч Вадим Миколайович, учитель географії

Члени комісії:

Олійник Д.С., учитель початкових класів

Черевко І.І., учитель технологій та інформатики

Кiлькiсть переглядiв: 1472

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.